Dodatkowe stanowisko pracy z Merlinem to usprawnienie pracy salonu ale także możliwość zdalnego dostępu i kontroli wyników Twojego salonu z dowolnego miejsca na ziemi.

30 zł netto / miesiąc

800 netto zł jednorazowo

Poszerz funkcjonalność wybranych wersji Merlina o moduł magazynowy, marketingowy, SPA, lojalnościowy lub moduł zarządzania pracownikami.

od 720 zł netto / moduł

Pozwól Twoim klientom samodzielnie wybrać termin i zakres wizyty, a także wykonawcę usługi. Rozbuduj z nami stronę www Twojego salonu o nowoczesną funkcję umawiania wizyt online.

1350 zł netto / rok lub

950 zł netto / rok z wykupionym wsparciem technicznym

 

Rozwiązanie umożliwiające szczegółową analizę danych Twojego salonu lub grupy salonów. dowolna konfiguracja danych i generowanie raportów na ich podstawie to sama przyjemność.

60 zł netto / miesiąc / salon

Szkolenie z obsługi Merlina przeprowadzone w Twoim salonie to najlepsze rozwiązanie na start i znakomity sposób poszerzenia kompetencji Twojego zespołu.

1.500 zł netto jednorazowo

W przypadku problemów możesz zwrócić się do naszych specjalistów dzwoniąc na linie wsparcia.
Dział Techniczny przyjmuję i realizuję zgłoszenia od Pon-Pt w godzinach od 8-16.
Czuwamy nad niezawodnym działaniem naszego programu.

2300 zł netto / rok

Bezpieczeństwo danych przechowywanych na komputerze w Twoim salonie to dla nas wartość najwyższa.Odzyskanie utraconej bazy danych i plików zagwarantuje Ci usługa kopi zapasowej.

Od 250 zł netto / rok

Stała komunikacja z klientem to klucz do sukcesu. Dostępne pakiety wiadomości SMS to dziś najskuteczniejsze sposoby dostarczania istotnych treści Twoim klientom.

300 zł netto / 1500 SMS