Dodatkowe stanowisko pracy z Merlinem to usprawnienie pracy salonu ale także możliwość zdalnego dostępu i kontroli wyników Twojego salonu z dowolnego miejsca na ziemi.

30 zł / miesiąc

800 zł jednorazowo

Poszerz funkcjonalność wybranych wersji Merlina o moduł magazynowy, marketingowy, SPA, lojalnościowy lub moduł zarządzania pracownikami.

od 720 zł / moduł

Pozwól Twoim klientom samodzielnie wybrać termin i zakres wizyty, a także wykonawcę usługi. Rozbuduj z nami stronę www Twojego salonu o nowoczesną funkcję umawiania wizyt online.

1350 zł / rok lub

950 zł / rok z wykupionym wsparciem technicznym

 

Rozwiązanie umożliwiające szczegółową analizę danych Twojego salonu lub grupy salonów. dowolna konfiguracja danych i generowanie raportów na ich podstawie to sama przyjemność.

50 zł / miesiąc / salon

Szkolenie z obsługi Merlina przeprowadzone w Twoim salonie to najlepsze rozwiązanie na start i znakomity sposób poszerzenia kompetencji Twojego zespołu.

1.500 zł jednorazowo

W dowolnym momencie pracy z Merlinem możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów.Dział Techniczny bezustannie czuwa nad niezawodnym działaniem naszego programu.

2300 zł / rok

Bezpieczeństwo danych przechowywanych na komputerze w Twoim salonie to dla nas wartość najwyższa.Odzyskanie utraconej bazy danych i plików zagwarantuje Ci usługa kopi zapasowej.

200 zł/ rok - przy wykupionym wsparciu

250 zł / rok - bez wykupionego wsparcia

Stała komunikacja z klientem to klucz do sukcesu. Dostępne pakiety wiadomości SMS to dziś najskuteczniejsze sposoby dostarczania istotnych treści Twoim klientom.

300 zł / 1500 SMS

Skuteczne kampanie mailingowe wymagają odpowiednich narzędzi.Oferowane przez nas konta mailingowe gwarantują bezproblemową wysyłkę dużej ilości maili do Twoich klientów.

800 zł / rok

* wszystkie podane ceny są cenami netto